Haanja100 MTB 2019 jälgimine reaalajas!

Avaldatud:
Publish:
20 september, 2019

16. Haanja100 MTB sõitu saab jälgida reaalajas:

LIVE AJAVÕTT!

GPS-JÄLGIMINE

 

 


13. Tour de Rõuge võit läks kodutanumale!

Avaldatud:
Publish:
1 juuli, 2019

Artikkel ilmub hiljem:

TUURI LÕPLIKUD TULEMUSED

PILDID


13. Tour de Rõuge II etapp liidrite osas muutusi ei toonud!

Avaldatud:
Publish:
29 juuni, 2019

Täna sõidetud 13. Tour de Rõuge II etapp viis osalejad Eesti sügavaimast orust ehk Kütiorust Eesti maalilisemasse orgu ehk Piusa jõe ürgorgu ja tagasi – kokku 66,6km ja ligi tuhat tõusumeetrit. Oma eilset edu jälitajate eest suurendas veelgi Taavi Kannimäe Hauka Veloklubist, kes tänase etapi võiduga kasseeris ka 60 preemiasekundit ning läheb homsele viimasele etapile esimese jälitaja, tänase teise lõpetaja Raido Saare (RedBike), ees ligi kolme- ja pooleminutilise edumaaga. Kolmandana pääseb homsest Gunderseni-meetodil antavast stardist rajale tänane kolmas Meelis Rebane (Team Craft), tema händikäp liidrile on juba 7min 22sek!

Meespaaridest oli täna taas kiireim Astro Baltics (Toomas Lepik/Kristjan Randma), kes lähevad homsele lõpuetapile küll Taavi Kannimäest sa 7,5 minutit hiljem, kui edestades oma lähimaid konkurente RedBike/Wilo (Peeter Poopuu/Sander Saar) tiimist ligi 11 turvalise minutiga. Kolmandana pääseb meespaaridest homme rajale tiim Freesport (Aigar Raja/Allan Jõgi) ca 4 minutilise hävinguga teise koha paarile!

Segapaaridest liigub tuuri võidukursil Haanja RK (Mari-Liis-  ja Tarmo Mõttus), edestades eilseid ebaõnnesõdureid läti tiimist Baldones Velokomanda (Ingrida Šmite/Nils Kazaks) ligi  36 minutiga, samas on kolmas segapaar SK Cosmos (Tatjana Mannima/Are Mets) homme rajale minemas vaid 24 sekundit peale lätlasi! Saab põnev olema…

Naissoolode seas kordas eilset võitu Karin Kriis, kes läheb homsele lõpuetapile vastu 15-minutilise eduga Katrin Oolmetsa ees! Kolmas on tuuri arvestuses leedulanna Vida Dolgoviene.

Naispaaride seas jätkab võidukäiku Porter Kuld tiim (Kristiina Kõll-Grünberg/Liis Grünberg), edestades jälitajaid Porter Roosa tiimist tervelt 47 minutiga!

Homme on kavas tuuri lõpuetapp – 59km ja ligi 1000 tõusumeetrit, ehk kõik see parim, mida Rõuge- ja Haanja kant suudab hetkel pakkuda – kahjuks on palju häid “maasikaid” hetkel rajalt väljas – nendega saab taastutvust teha juba 21. septembril Haanja100 raames!

IGASUGU TULEMUSED JA SEISUD ON NÄHTAVAL SIIN!

 


13. Tour de Rõuge I etapi kiireim oli Taavi Kannimäe

Avaldatud:
Publish:
28 juuni, 2019

Täna Tsiatsungõlmaal alguse saanud 13. Tour de Rõuge avaetapi, 19km pikkuse proloogi, kiireim oli Hauka Veloklubi esindaja Taavi Kannimäe, kes läbis endisel tankodrooomil kulgenud liivase trassi ajaga 48min 40sek. Teisena ületas lõpujoone varasem tuuri mitmekordne võitja Erki Kukk (Specialized VO2 Team), kaotus Taavile 20 sekundit ning kolmandana veeres üle lõpujoone RedBike tiimi mees Raido Saar, aeg 49min 24sek!

Meespaaridest oli kiireim eelmise aasta võitjapaar Astro Baltics (Toomas Lepik/Kristjan Randma) ajaga 51:08, nendest vaid neli sekundit hiljem ületas lõpujoone kiireim segapaar Haanja RK (Mari-Liis ja Tarmo Mõttus)!!!

Kiireim naissoolo sõitja oli täna A&T Spordi esindaja Karin Kriis, aeg 1:02:21 ja kiireim naispaar oli Porter Kuld (Kristiina Kõll-Grünberg/Liis Grünberg), lõpuaeg 1:03:58!

Esialgsed tulemused on nähtaval sellel LINGIL! Homme jätkame 67km pikkuse II etapiga Kütioru ja Piusa jõe kallastel!


8. Haanja Suusa100 võitis taas Siim Vinter!

Avaldatud:
Publish:
23 märts, 2019

Täna Haanjas sõidetud kaheksanda Haanja Suusa100 võitis kuuendat korda Siim Vinter, kes näitas hommikuse kahutava ilma ja krõbiseva raja peal üles rajarekordile tuult alla tegevat kiirust (pool maad ehk 50km ajaga 2:15), aga sõidu teises pooles hakkas üha soojenev ilm ja märg rada oma mõju avaldama ning aastast 2012 püsivat rajarekordit 4:37 ei õnnestunud Siimul üle sõita. (veel …)


Haanja Suusa100 toimub ettenähtud ajal ja mahus!

Avaldatud:
Publish:
18 märts, 2019

Täna kell 12:40 oli Haanjas õhutemperatuur +1,5C°, rada öösel ja hommikul sadanud vihma järel pehme! Kuna Haanjas on hetkel ca 40cm looduslikku lund ning pikem prognoos lubab kogu nädalaks öiseid külmakraade ja nädalavahetuseks pisut külmagi, siis anname teada, et 8. HAANJA SUUSA100 TOIMUB VÄLJAKUULUTATUD KUUPÄEVAL JA AJAL!!!


15. Haanja100 MTB 2018 on stardiks valmis!

Avaldatud:
Publish:
21 september, 2018

Viieteistkümnendat korda Võrumaa metsade vahele startiv Haanja100 on valmis, rada märgistatud ja staap on avatud! Homse võidusõidu paremaks jälgimiseks saab vaadata nii online ajavõttu kui ka GPS-jälgimist. Lingid on vastavad:
GPS JÄLGIMINE

LIVE AJAVÕTT

Soovime osalejatele õnne ja edu ning kaasaelajatele meeldivat tugitoolispordipäeva!


15. Haanja100 MTB 2018!

Martin Loo Haanja100 stardis

Avaldatud:
Publish:
11 juuli, 2018

Täna avanes osalejate kirjapanek Eesti MTB skeene ühele alustalale! 22. septembril Võrumaa metsades-mägedes juba 15-ndat korda toimuv Eesti pikim ühel ringil kulgev maastikurattamaraton Haanja100 MTB üllatab sel aastal uue rajalahendusega, mis vanale fännile osaliselt tuttav, aga viimastel aastatel liitujatele pakub mitmeid uuendusi. Täpsemalt uuenenud rajast juba varsti algavate rajatööde käigus, kindlasti postitame H100 FB-kanalisse pilte ja videosid erinevatest põnevatest rajaosadest.

Kõik muu sõidu juurde kuuluv on sarnane varasemate aastatega, sõidueelne ja -järgne pastapidu, sõidujärgne lebo Kubija hotelli spaas, Craft’i kvaliteetne lõpetaja T-särk, lookas lauaga TP-d jne.

Ole kohal ja saa osa tõelisest maastikurattapeost! Trehvämi Kubijal juba 72 päeva pärast, 22. septembril 2018!

HAANJA100 MTB JUHEND!

REGAMA PÄÄSED SIIT!

 


12. Tour de Rõuge kokkuvõte!

Avaldatud:
Publish:
8 juuli, 2018

Täna Rõuge Ööbikuoru platsil lõppenud kolmepäevase tuuri võitis nii meessoolode- kui ka absoluutarvestuses senine “igavene teine” Joonas Maanurm Saksa Automaatika ProShop Teamist. Teise ja ka kolmanda etapi koos parima meespaariga sõitnud Joonas edestas lähimat konkurent, lätlast Aivars Darznieksi Lizumsi linnast kokku 10 minuti ja 25 sekundiga. Meessoolode kolmandana ületas täna lõpujoone Veloplusi esindaja Jaan Alvela.

Meespaaride parim Astro Baltics (Kristjan Randma/Toomas Lepik) oli tegelikult kokkuvõttes Joonas Maanurmest vaid 8 kümnendikku aeglasem, koguaeg neil 6:02:44. Teise paarina ületasis lõpujoone Redbike Wilo tiim (Toomas Erikson/Peeter Poopuu) ning kolmanda koha viisid Porter Racingu klubisse tiimi nime all Porter Antvärk sõitnud Tarmo Tarlap/Ermo Rae.

Esimest korda Rõuge tuuri ajaloos tuli üle lõpujoone 3 naispaari, neist parimana Hawaii Cyclon koosseisus Sille Puhu/Mari Kaseväli. Teisena lõpetas tiim Porter+ (Liis Grünberg/Kadri Kangur) ning ajalugu aitasid teha Porteri Roosad koosseisus Kaire Koik/Anu Konga.

Segapaaride võidu võttis Spordipartneri tiim koosseisus Tatjana Dobolina/Gunnar Bergvald. Teisena lõpetas tiim Porter Punane (Marian ja Rene Punane).

Naissoolosid tuli üle finišjoone 2, kiireim oli Katrin Oolmets, teisena tuli üle lõpujoone Gerda Algre

Korraldajad tänavad osalejaid ja ilmataati, kes lubas vaatamata hirmsale prognoosile tuuri üsna mõnusas kliimas ära pidada. Kas uuel aastal kohtume, ei tea veel! Elame üks aasta korraga!

3. ETAPI TULEMUSED!

KOONDTULEMUSED ABSOLUUTARVESTUSES!

KOONDTULEMUSED KLASSIDE KAUPA!

KOLMANDA ETAPI PILDID!


12. Tour de Rõuge teine päev – ei saa me läbi Lätita!

Avaldatud:
Publish:
7 juuli, 2018

Sel aastal kolis II ehk Läti etapi stardipaik Vastse-Roosasse ehk siis Metsavenna talusse. Põhimenüüs olid ikka Paganamaa parimad palad, ehk Liivakraavi laskumine, 2km järvedeäärne singel ja Lätist Eestisse toov raiesmiku laskumine (täna lausa 2x). Lisaks neile veidi uut Läti- ja Eestimaalt. Igatahes, 49,5km pikkune etapp kogus tervelt 800 tõusumeetrit ning võitjate Astro Baltics tiimi (Kristjan Randma/Toomas Lepik) aeg oli 2:15.11. Nendega koos ületas finišijoone meessoolode liider Joonas Maanurm (Saksa Automaatika ProShop team). Naispaaridest läheb viimasele etapile liidrina vastu Hawaii Cyclon koosseisus Mari Kaseväli/Sille Puhu, segapaaridest Spordipartneri esindajad Tatjana Dobolina/Gunnar Bergvald ning naiste soolodest Katrin Oolmets (Redbike/Wilo).

Tänase etapi tulemused koos boonustega ( 60, 30 ja 15sek)!

Kokkuvõte pärast kahte etappi!

Homse viimase etapi stardikas!

Tänase etapi pildid stardist ja Vargamäe talu juurest!