Avaldatud:
Publish:
1 august, 2017

Juulikuuga lõppenud Haanja100 MTB 2017 esimene ja soodsaim registreerimisvoor kinnitas 30. septembril sõidetava 14. Haanja100 stardinimekirja 430 nime. Kindlasti tuleb neid nimesid veel juurde, sest nö registreerunute, kuid veel maksmata, listis on lisaks 44 nime.

Selle-aastane rada toob mõned üllatused, aga nendest juba täpselt kuu aja pärast, kui rajakaart lõplikult valmis saab. Kindlalt võib öelda seda, et 100km tuleb täis ja tõusumeetreid on nagu ikka sinna 1700-1800 kanti! Rajal saab olema 4 temaatilist TP-d, vanad head Välla- ja Munamägi, Mõrvari Isa, Taevatrepp, Kütiorg, Püstümägi, Kurgjärve kuusesingel, Downkill, Kuradimägi ja veel palju-palju seda, mis tuttav või ammu unustatud uus!

Tavaliselt on karavani liikumise juurde kuulda ka haukumist, seekord jäi hambusse Haanja100 osalustasu, seda just Haanja100-ga paralleelselt toimuvate Eesti Meistrivõistluste võtmes. Eelmisel aastal, kui Haanja100 tiimile usaldati EMV XCM korraldamine, oli osavõtustasu täpselt sama suur nagu ka sel aastal, liiatigi on see osalustasu aastast 2013 tõusnud vaid 6 euro võrra! Usume ja loodame, et kuluaarides välja käidud küsimuste tagamaad on kusagil mujal ning see probleem ei saa takistuseks mõnusale ja sportlikule mõõduvõtule 30. septembril, mille raames selguvad Eesti meistrid rattamaratonis ja seda seitsmes erinevas kategoorias!

Omalt poolt tunnistame oma viga liiga hilise EMV juhendi lansseerimise pärast ning teatame, et litsentseeritud ratturite jaoks kehtib kuni 31. augustini Haanja100 esimese vooru osalustasu, seda aga vaid oma klubi kaudu registreerides. Täpsemalt saab infot juhendis toodud kanalite kaudu korraldajaga suheldes.

EMV XCM kõrgeima võimaliku taseme huvides kutsume korraldaja kulul Haanja100-le osalema järgmised Eesti maastikuratturid:

  1. Martin Loo
  2. Peeter Pruus
  3. Peeter Tarvis
  4. Gert Jõeäär
  5. Caspar Austa
  6. Ivo Suur
  7. Karl-Arnold Vendelin
  8. Sten-Erik Ottender

Palume nimetatud ratturitel osalemissoovi korral ennast Haanja100 kodulehel registeerida, peale ankeedi laekumist kanname teid otse stardinimekirja!

Head treenimist ja trehvämi Kubijal!

Haanja100 tiimi nimel
Ivar Tupp
511 4179